Wózek Cosmo Alu Prestige 3w1 – hit sezonu

Wózek Cosmo Alu Prestige 3w1 – hit sezonu

Wózek Cosmo Alu Prestige 3w1 to nowoczesny design, funkcjonalność i wygoda. Ten wózek jest uosobieniem wszystkiego czego pragną rodzice. Wózek 3w1 czyli gondola, spacerówka i fotelik samochodowy. Wszystkie trzy elementy wytworne i piękne.

Wózek Cosmo Alu Prestige 3w1 posiada bardzo solidną konstrukcję. Jest tak zaprojektowany i ma taką amortyzację, że podróż nim nawet po nierównych chodnikach i wysokich krawężnikach nie będzie problemem. Nie będziemy trząść maluszkiem na pewno.

Wózek nie ma poprzeczki między tylnymi kołami, to dobra wiadomość dla osób wyższych.  Nie będą uderzać o nią nogami.

 

 

Ten model jest lekki, łatwo i szybko się składa. Dzięki systemowi Click&Go, gondolę wpina się bajecznie prosto i szybko. Bez szarpania, bez naciskania jakichś guziczków.

Cosmo Alu Prestige 3w1 ma hamulec zamontowany w miejscu wręcz idealnym. Przy rączce wózka. Można więc zatrzymać koła swobodnie, naciskając ręką a nie butem na dole. Dobre to jest ponieważ nie niszczymy dzięki temu butów.

Ten model wózka jest bardzo elegancki. Kolorystyka jest stonowana, co podoba się wielu rodzicom, którzy nie gustują w krzykliwych wzorach i kolorach.

Cena tego wózka może nie jest jakaś malutka, ale za dobrą jakość niestety trzeba zapłacić. W przypadku wózka Cosmos Alu Prestige 3w1 tak właśnie jest.

Gdyby interesowała Was cena to zapraszamy do dobrego sklepu: http://supermaluszek.pl/cosmo_alu_prestige_3w1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s