Dlaczego warto zdecydować się na powiększenie piersi?

Wygląd to jedna z naszych największych zalet. Ma on szczególne znaczenie dla kobiet, które chcą być postrzegane jako atrakcyjne w każdej sytuacji. Jednym z atutów kobiecego wyglądu są niewątpliwie piersi. W wielu wypadkach, ich zbyt mały rozmiar może być przyczyną kompleksów. Powiększenie biustu nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd, ale i psychikę. Kobiety czują się bardziej atrakcyjne, dzięki czemu wzrasta ich poczucie wartości.

Co prawda, istnieje kilka trików, by optycznie powiększyć biust, jednak nie zawsze można z nich skorzystać. Rozmiaru naszych piersi nie ukryjemy na plaży, basenie czy podczas opalania. Kłopot może sprawić także włożenie przylegających do ciała strojów, dlatego panie, które poddały się operacji powiększenia piersi, za jeden z jej atutów wskazują możliwość lepszego doboru ubrań.

Plastyka piersi może mieć wpływ również na seksualność kobiet. Nierzadko, mały biust powoduje na tyle silne kompleksy, że kobiety nie chcą się z nikim wiązać lub też wstydzą się sytuacji intymnych. Po operacji zmienia się to radykalnie. Panie czują się pewne siebie, co przekłada się na ich życie intymne.

Zanim kobieta zdecyduje się jednak na plastykę biustu, musi zastanowić się, jaki efekt wizualny chce osiągnąć. Najlepszym sposobem jest sprawdzenie kliku rodzajów oraz rozmiarów implantów. Można to zrobić podczas wizyty kwalifikującej do operacji. Wówczas też swoich porad udzieli lekarz specjalista.

Jedna myśl na temat “Dlaczego warto zdecydować się na powiększenie piersi?

  1. Prosto: Warto ! jak tylko masz pieniądze to inwestuj ! Ja osobiście sobie powiększyłam i jestem przeszczęsliwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s