Jak znaleźć najlepsze AC?

W roku 2013 z dobrowolnego ubezpieczenia AC korzystało zaledwie 7% polskich kierowców. Reszta dysponowała jedynie obowiązkowym ubezpieczeniem OC lub też – wbrew obowiązującemu prawu – nie wykupiła żadnej polisy.

Szacuje się, że aż 4 na 10 mieszkańców kraju nie korzysta z ubezpieczeń i nie planuje korzystania z nich w najbliższym czasie. Do najczęstszych przyczyn rezygnacji z polisy zaliczyć można m.in. obiegowe opinie o wysokich składkach i niskiej opłacalności posiadania ubezpieczenia. Żaden z tych argumentów nie jest jednak prawdziwy. Zarówno o cenie, jak i zakresie ubezpieczenia decyduje bowiem ostatecznie klient.

Jak wynika z najnowszych badań, w kwestii ubezpieczeń dla blisko połowy z nas (44%) najważniejsza jest przede wszystkim gwarancja otrzymania odszkodowania lub świadczenia. Ranking satysfakcji z posiadanego ubezpieczenia, przeprowadzony przez Komisję Nadzoru Finansowego pokazuje natomiast, że aż 96% klientów AC jest z niego zadowolonych. Jak to możliwe? Otóż, bardzo wiele zależy od tego, w jaki sposób wybierzemy swojego ubezpieczyciela.

Jeśli np., decydując się na ubezpieczenie AC, zwrócimy uwagę na elementy, takie jak: zakres ochrony, cena polisy oraz wariant tego ubezpieczenia, z pewnością nie będziemy zawiedzeni, a polisa idealnie wpisze się w nasze potrzeby.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s